SHAREPOINT 2010 implementácia

Spoločnosť ITBUBBLE servis, s.r.o. implementuje produkty spoločnosti Microsoft.

 


Čo je aplikácia SharePoint?

Microsoft SharePoint 2010 umožňuje jednoduchšiu spoluprácu medzi ľuďmi. Pomocou aplikácie SharePoint 2010 môžu vaši ľudia vytvoriť webové lokality na zdieľanie informácií s ostatnými, spravovať dokumenty od začiatku do konca a publikovať zostavy, vďaka ktorým môžu všetci pracovníci prijímať lepšie rozhodnutia.


Prečo používať aplikáciu SharePoint?

Možnosti aplikácie SharePoint 2010 spolupracujú tak, aby pomohli vašej spoločnosti rýchlo reagovať na meniace sa podnikové potreby. Pomocou aplikácie SharePoint 2010 môžu vaši ľudia zdieľať svoje nápady a odborné skúsenosti, vytvárať vlastné riešenia špecifických potrieb a nachádzať relevantné podnikové informácie pre lepšie rozhodnutia. V oblasti IT pomáha aplikácia SharePoint 2010 zredukovať náklady na školenie a údržbu, šetriť čas a úsilie a sústrediť sa na vyššie podnikové priority.​


Riešenie pre internetové lokality od spoločnosti Microsoft

Zistite, ako môžete rozšíriť svoj dosah, udržať si viac zákazníkov a vytvárať vyššie výnosy. Používajte riešenia podporované aplikáciou Microsoft SharePoint Server for Internet Sites a Microsoft FAST Search Server for Internet Sites.


Ako vám môže aplikácia SharePoint pomôcť?

Vypočujte si názory zákazníkov, ktorí aplikáciu SharePoint 2010 používajú – Global Crossing, Associated Press a mnoho ďalších spoločností. Od platformy ECM a WCM až po spoluprácu a vyhľadávanie, aplikácia SharePoint 2010 prináša našim zákazníkom skutočné výsledky.


Download SharePoint 2010 Trial

Zaregistrujte sa ešte dnes a po prevzatí skúšobnej verzie aplikácie SharePoint 2010 zistite, ako vám môže aplikácia SharePoint pomôcť.

Pred prevzatím skúšobnej verzie aplikácie SharePoint 2010 si prečítajte systémové požiadavky.

Viac informácií získate v centre zdrojov aplikácie SharePoint 2010 alebo si preštudujte technickú dokumentáciu s podrobným návodom pre aplikáciu SharePoint Server 2010.

 

Potrebujete poradiť? Prídeme, poradíme, vygenerujeme ponuku šitú na mieru. Napíšte nám. Obratom Vás skontaktujeme a dohodneme si s Vami stretnutie.

Formuláre